21:8:33     پنجم خرداد 1399
 
     
 
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
      صحت خدمات و مطالب مندرج در سایت به عهده آگهی دهنده است *** با ارسال عدد 1 و یا تماس با شماره ( 09120039250 ) میتوانید جهت ثبت و سفارش آگهی های خود اقدام نمایید    
سایر نیازمندیها
 
اعتبار این آگهی منقضی شده است

انجمن حمایت از بیماران سرطانی مرکز تخصصی رادیو تراپی انکولوژی رضا (ع)

 

انجمن حمایت از بیماران سرطانی
مرکز تخصصی رادیو تراپی انکولوژی رضا (ع)
وب سایت : www.rroc.ir
توانایی غربالگری برخی از سرطان ها از قبیل :
سرطان پستان ، دهانه رحم و دستگاه گوارش را دارا می باشد .

انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد ، اوایل دهه پنجاه ، در پی اقدام یکی از نیکوکاران خراسانی و همیاری گروهی از خیرین مشهدی شکل گرفت. در جریان تحولات اجتماعی کشور، بیمارستان و آسایشگاه این انجمن به تشکیلات درمانی دولت واگذار گردید. سپس جهت تداوم فعالیت های نیکو کارانه انجمن، آسایشگاهی برای رفاه حال بیماران سرطانی غیر بومی تاسیس گردید و پس از گذشت 25 سال ، این انجمن نیاز به یک مرکز درمانی پیشرفته و مجهز برای درمان سرطان در شهر مشهد را پاسخ گفت و اقدام به راه اندازی مرکز رادیوتراپی انکولوژی رضا (ع) نمود که امروزه یکی از پیشرفته ترین مراکز تخصصی تشخیص و درمان سرطان در کشور می باشد.
مرکز رادیوتراپی انکولوژی رضا (ع) ، یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین مراکز تشخیص و درمان سرطان در ایران می باشد که توسط انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد در سال 1385 شروع به کار نموده است.
این مرکز با توجه به اهداف انجمن، اقدام به تاسیس آسایشگاهی جهت نگهداری از بیماران سرطانی نیازمند نموده است تا برای بیمارانی که قادر به تامین هزینه های مالی جهت اقامت در کلان شهر مشهد نیستند، امکان اقامت رایگان فراهم آورد.
مرکز رادیوتراپی انکولوژِی رضا (ع) با دارا بودن تجهیزات پیشرفته تصویر برداری در امر تشخیص سرطان و دستگاه های پیشرفته و مجهز به تکنولوژی روز دنیا در امر درمان سرطان ، حرف اول را در تشخیص و درمان سرطان در شرق کشور می زند.

شکل گیری انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد و ساختار و فعالیت های آن

در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل بروز پاره ای تحولات اجتماعی، افزایش سریع جمعیت و شاید به سبب وجود برخی عوامل دیگر مراجعه بیماران سرطانی به مراکز درمانی شهرهای بزرگ، از جمله مشهد افزایشی چشمگیر یافت. در حالی که مراکز درمانی تخصصی دولتی به قدر کافی از رشد و توسعه برخوردار نگردیده و ابزار و وسایل پیشرفته که در درمان سرطان کارایی فراوان دارند، در آنها مستقر نشده بود. در نتیجه بیماران دردمند در مراجعه به بیمارستانها و مراکز درمانی موجود با محدودیتهای فراوان مواجه می شدند و غالبا از درمان موثر بی نصیب بودند.
درمان سرطان، علاوه بر هزینه سنگین، برنامه ریزی دقیق و زمان مناسبی را هم می طلبد که متأسفانه همه بیماران و خانواده هایشان قادر به تأمین آن نیستند. این ویژگی به خصوص در چند سال گذشته فشار سنگینی را متوجه بیماران سرطانی می کرد و موجب بروز بعضی صحنه های دلخراش می شد. از جمله بعضی بیماران که از شهرهای دور دست به مشهد می آمدند و برای استفاده از نوبت هایی که مراکز درمانی جهت عملیات درمانی از قبیل شیمی درمانی، رادیوتراپی و غیره برایشان تعیین می کردند، ناگزیر به اقامت در این شهر می شدند و آنان که دچار مضیقه مالی بودند، در معابر و میدانها یا در مسافرخانه های غیر بهداشتی اقامت و بیتوته می کردند و علاوه بر درد بیماری، رنج بی خانمانی را نیز متحمل می شدند.
اندیشه چاره ساز و عمل خیر

چنین وضعیتی عده ای از خیرین، از جمله آنان را که با مرکز درمانی رضا (ع) از پیش آشنایی و رابطه داشتند، به این اندیشه انداخت که برای یاری رسانی به بیماران سرطانی نیازمند، نهادی مردمی و مبتنی بر فرهنگ خیر را پدید آورند. بر این اساس هسته اولیه انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد توسط تنی چند از خیرین نیک اندیش شکل گرفت و به همت آن بزرگواران چنان که در ماده 1 اساسنامه مندرج است، در تاریخ 20 آبان 1360 به طور غیر رسمی این مؤسسه خیریه پر برکت در مشهد پایه گذاری و ریاست آن به عهده مرحوم حاج سید رضا خیامی محول شد و در 19 آبان 1361 به طور رسمی به ثبت رسید.
شادروان حاج سید رضا خیامی تا پایان عمر همواره ریاست هیئت امنا و هیئت مدیره انجمن را عهده دار بود و در همه موارد با علاقه مندی و مسئولیت پذیری در جهت تحقق اهداف انجمن می کوشید.

دفتر مشارکت های مردمی مرکزی : بلوار نمایشگاه ، بزرگراه میثاق ، میثاق 19 تلفن : 52 45 21 35 - 051
دفتر مشارکت های مردمی شهید چمران : چمران 8 ، پلاک 3 تلفن : 77 12 25 32 - 051

دور نگار : 5225671

در حمایت از بیماران سرطانی امروزمان را فردا نکنیم
شماره حساب های انجمن حمایت از بیماران سرطانی
سیبا بانک ملی : 0108080000001
جام بانک ملت : 33/1032556
سپهر بانک صادرات : 0102756615001
بانک تجارت : 426070707
بانک اقتصاد نوین : 1-2889205-850-1801
(( مدیریت محترم در صورتی که تمایل دارید آگهی شما شش ستاره شده و در صحفه اول سایت قرار گیرید، عدد 1 را به شماره 09150020095 ارسال و یا تماس حاصل نمایید ))


همه آگهی های را ببینید.
مشخصات آگهی :
تاریخ ارسال آگهی: 1393/07/16 11:10:34 ب.ظ
تاریخ انقضای آگهی: 1398/09/28
موقعیت آگهی:خراسان رضوی (مشهد )
تعداد بازدید کننده : 1952  بار 
مشخصات آگهی دهنده:
نام و نام خانوادگی: modir
تلفن: (35224472)-051---  
 
عبارات کلیدی:
انجمن حمایت از بیماران سرطانی,,مرکز تخصصی رادیو تراپی انکولوژی رضا (ع),,توانایی غربالگری برخی از سرطان ها از قبیل :,سرطان پستان ، دهانه رحم و دستگاه گوارش
 
 

کلمات کلیدی مرتبط:
     
 
کلمات کلیدی
     
 گروه آگهی:
   
 
 

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک

0.047 ثانیه.